Happy Birthday Kuotat | Kuotat për Happy Birthday

Birthday është një nga ditët më të veçanta të një feston në jetën e tij / saj dhe të festuar këtë ditë, pa Kuotat Gëzuar Birthday nuk duket mjaft e drejtë. Kështu që, në qoftë se ju jeni duke bërë një kartë ditëlindjen për Bestfriend tuaj apo edhe dikush në familje, shtoni kuotat për ditëlindjen lumtur në të. Ne kemi dalë me një koleksion të madh të veçantë të kuotat për bday lumtur për ju që të zgjidhni nga dhe shpresë, ju do të bëni më të mirë të saj.

Happy Birthday Kuotat

Quotes Gëzuar ditëlindjen për familjen

Është koha e përkryer për të dhënë një fillim i mirë për një vit tjetër. Është koha për të ndjehen mirë në lidhje me çdo gjë. Mund të merrni gjithçka, dëshiron me çdo vit që kalon. Gëzuar ditëlindjen!

Quotes Gëzuar Birthday për Atin

Jeta është e mërzitshme kur ju nuk jeni përreth. Happy Birthday për ju - le të bëjë të madh!
Shpresoj tortë ditëlindjen tuaj është aq e ëmbël si ju!

Quotes Gëzuar Birthday për Nënën

Unë kurrë nuk mund të gjeni një dhuratë që do të masë për dashurinë që keni derdh mbi mua në. baba, ti je heroi im, Modeli im rol, njeriu që unë shoh deri në dhe ëndrra për t'u bërë. Ju uroj të keni një ditëlindjen mrekullueshme!

Quotes Gëzuar Birthday për Lover

Ditëlindjet janë të mira për ju. Sa më shumë që ju keni, sa më gjatë jetoni.

Quotes Gëzuar Birthday për Motra

Ditëlindja vijnë rreth çdo vit, por miq si ju të vijë vetëm në një jetë unë jam aq i kënaqur që ju të hyjë në jetën time.
Urimet më të mirë në ditën tuaj të veçantë

Quotes Gëzuar Birthday për Brother

Nëse ju jeni të lumtur dhe ju jeni të vjetër, duartrokit!

Quotes Gëzuar Birthday për Shoqëri

Ju nuk jeni të veçantë, sepse kjo është ditëlindja juaj - ju jeni të veçantë për shkak se ju jeni ju.

Quotes Happy Birthday për mirë në Shoqëri

Ajo mund të jetë ditëlindjen tuaj, por ju jeni një dhuratë për mua.

Kuotat për Happy Birthday

Të jetë drita jote e. Gjeni rrugën tuaj. Ajo duhet të jetë e lehtë me të gjitha ato qirinj.

Funny Happy Birthday Kuotat

Mund ditëlindja juaj të jetë i veçantë, Mund të çdo gjë të shkojë në rrugën tuaj, Mund të merrni vetëm urimet e ngrohta, Mund të keni ditë e përkryer.

Frymëzues Happy Birthday Kuotat

Mund të ditët e tua të jenë gjithmonë plot me diell dhe shi, ujëvarat dhe shkretëtirat, fluturat dhe bletët dhe çdo gjë tjetër që jeta ka për të ofruar. Gëzuar ditëlindjen.

Dërgo Happy Birthday Quotes

Check Out: Birthday Mesazhet Gëzuar

Mirë Happy Birthday Kuotat

Në këtë ditëlindjen tuaj mund të jetë e mbushur me të qeshura, gëzimi dhe paqe me familjen dhe miqtë e ngushtë, Përmbajtja në të gjithë jetën sjell.

Quote Happy Birthday për Card

Në këtë ditë të veçantë, Ju uroj të gjithë shumë më së miri, çdo gëzim që ju mund të ketë kurrë dhe mund të jenë të bekuar me bollëk sot, nesër dhe ditët që do të vijnë! Mund të keni një ditëlindjen fantastike dhe shumë më tepër për të ardhur… GËZUAR DITËLINDJEN!!!!

Quotes Happy Birthday për përshëndetje kartë

Sekreti i qëndruar të rinj është për të jetuar me ndershmëri, hani ngadalë, dhe të qëndrojnë në lidhje me moshën tuaj.

Kuotat Gëzuar Birthday në anglisht

Ata thonë se ju humbni kujtesën tuaj si ju rritet më të vjetër. I them harroni në lidhje me jetën e kaluar dhe të jetojnë të plotë sot. Filloni me akullore. Gëzuar ditëlindjen.

Quotes Gëzuar Birthday për miqtë

Një dëshirë për ju për ditëlindjen tuaj, çdo gjë që ju të kërkoni të merrni, çdo gjë që ju kërkoni mund të gjeni, çdo gjë që ju dëshironi mund ajo të plotësohet në ditëlindjen tuaj dhe gjithmonë. Gëzuar ditëlindjen!

Quotes Gëzuar Birthday për kartat

Happy birthday për personin më të mahnitshme unë e di, Nuk kam fjalë për të shprehur emocionet dhe për të treguar, Mund kjo ditëlindjen sjellë një buzëqeshje në fytyrën tuaj, Në zemrën time, ju gjithmonë do të ketë një vend të veçantë! Gezuar Ditelindjen babi!

2017 Happy Birthday Kuotat

Jam gjashtëdhjetë vjeç. Kjo është 16 Celsius.

Gëzuar ditëlindjen 2017 Kuotat

Gëzuar ditëlindjen! I sollën një bombol gazi zjarrfikës për të gjitha qirinj mbi tortë tuaj.

Gëzuar B ditë Kuotat

Jeto sikur keni qenë për të vdekur nesër,
Mësoni si në qoftë se keni qenë për të jetuar përgjithmonë. – Mahatma Gandhi

Kuotat happy bday

Le dritë qirinj dhe të festuar këtë ditë të veçantë të jetës tuaj. Gëzuar ditëlindjen.

Kuotat për Happy Birthday

Ditëlindjet janë të mira për ju. Statistikat tregojnë se njerëzit të cilët kanë më shumë të jetojnë më gjatë.

Ditëlindja Quote

Mbi kodër dhe përmes pyjeve, në shtëpinë e një njeriu të vjetër të shkoj ... happy birthday!

Frymëzues Birthday Quote

Një diplomat është një njeri që gjithmonë e mban mend ditëlindjen e një gruaje, por kurrë nuk e kujton moshën e saj.

Birthday Card Quotes

Mund dita juaj llamburit si buzëqeshje tuaj, me ngrohtësinë e zemrës suaj, & një ditë që reflekton sa më të mrekullueshme që ju jeni. Gëzuar ditëlindjen.

Check Out: Grammys 2017 Lista Winner dhe Kandidatët

Birthday Përshëndetje Quote

Për ditëlindjen tuaj, mund të çdo orë dhe minutë jetë e mbushur me kënaqësi. GËZUAR DITËLINDJEN !

Quote për ditëlindjen e ri

Një ditëlindjen është vetëm dita e parë e një udhëtimi 365-ditore rreth diellit. Gëzojnë udhëtimin.

Quote për ditëlindjen e fëmijës

Happy Birthday to një miqësi të veçantë.
Ju jeni e tillë një mik i veçantë i cili meriton një ditë të veçantë për të qenë kush jeni dhe duke u sjellë gëzim në çdo mënyrë. Ti ke bërë të buzëqeshje dhe qesh me gjithçka që ju bëni kështu që sot ne të merrni për të dërguar një urim të veçantë ditëlindjen për ju

Foshnja Birthday Kuotat

Në ditën tuaj të veçantë, Unë jam duke kujtuar të gjitha kohët e mëdha që kemi kaluar së bashku. Ju gjithmonë të sjellë një buzëqeshje të ëmbël në fytyrën time! Gezuar Ditelindjen, miku im i veçantë, të cilët përgjithmonë do të mbajë një vend të veçantë në zemrën time.

Shpresojmë nga një koleksion i madh i Happy Birthday Kuotat, ju patjetër pëlqyer disa prej tyre dhe kap ato për të cilët dëshirojnë Happy Birthday një shoku anëtari tuaj / të familjes. Mos harroni të shtoni kuotat për ditëlindjen e lumtur në mesazhet tuaja dhe bukuri ditën e djalë ditëlindjen / vajzë. Nëse ju jeni përballur me ndonjë çështje dhe duan për të kërkuar një postim, Mos ngurroni të na mesazh në lidhje me të njëjtën.